Regulamin

§1


Właścicielem serwisu wakacyjny.pl jest spółka Saloner z siedzibą w Olsztynie

§2


Wpis w bazie ofert jest płatny, oferty wyświetlane są w serwisach: wakacyjny.pl. Aktualny cennik znajduje się na stronie Cennik.

§3


Wpis zamieszczany jest na okres od 30 do 366 dni.

§4


Materiały zamieszczone w ofertach stanowią własność i pochodzą od osób zamieszczających oferty. Nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez zgody ich właścicieli. Użytkownik oświadcza, że posiada prawa autorskie do treści i zdjęć umieszczonych w ofercie.

§5


Użytkownik ma prawo do modyfikacji oraz usunięcia swojej oferty.

§6


Zabrania się zamieszczania w ofertach treści pornograficznych, wulgarnych oraz wszelkich innych treści niezgodnych z prawem oraz netykietą.

§7


Zabrania się reklamowania innych serwisów oferujących podobne usługi, zamieszczania zamiast opisów - linków do innych stron, umieszczania linków z numerem referencyjnym, umieszczania zdjęć z reklamami stron innych niż strona oferenta. Oferty takie będą usuwane z serwisu.

§8


Serwis wakacyjny.pl dokłada wszelkich starań aby prezentowane informacje były wiarygodne i kompletne. Jednak nie ponosimy odpowiedzialności za treść ( teksty oraz zdjęcia) w zamieszczonych ogłoszeniach.

§9

Serwis wakacyjny.pl korzysta z pośrednika płatniczego DOTPAY.eu Ltd. z siedzibą w Londynie.

§10

Prezentacja ofert w językach innych niż polski, nie zawiera opisu obiektu oraz atrakcji wokół obiektu.
Wszystkie pozostałe pola tłumaczone są bez dodatkowych opłat. Nie ponosimy odpowiedzialności za ukryte błędy w tłumaczeniach.

§11


Serwis wakacyjny.pl nie odpowiada za usterki w publikacji oferty wczasowej w portalu, zaistniałych z przyczyn niezależnych od administratora.

§12


Zamieszczanie zdjęć na stronach portalu równoznaczne jest ze zgodą na ich publikację

§13

Serwis wakacyjny.pl nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie kodu aktywacyjnego. Możliwe jest jednak odzyskanie kodu, podając numer konta ew. numer telefonu komórkowego oraz danych osoby, która wykonała płatności, w formularzu kontaktowym.

§14

Zabranie się kopiowania treści strony bez zgody właściciela serwisu wakacyjny.pl. Dotyczy to wszystkich tekstów zamieszczonych przez pracowników oraz właścicieli obiektów turystycznych ( dotyczy to również tłumaczeń )

§15

W przypadku stwierdzenia, iż treść danego ogłoszenia narusza regulamin, serwis wakacyjny.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia takiej oferty.

§16

Zaakceptowanie tego regulaminu oznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz adresu e-mail.