Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/pawele/domains/wakacyjny.pl/public_html/mysql.inc.php on line 24
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach / Ośrodek wypoczynkowy - Wolne pokoje. Tanie noclegi! Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach / Ośrodek wypoczynkowy - Wolne pokoje. Tanie noclegi!

Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach


Adres SURYTY
Miejscowość SURYTY
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ działalności Ośrodek wypoczynkowy

Zdjęcia obiektu


Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach
Całoroczne Domy wypoczynkowe w Surytach

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.

Kontakt

Telefon 504254045
WWW warmiasuryty.pl
Kontakt e-mail Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zarezerwować nocleg.
Imię:
Nazwisko
E-mail:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik 2+2

Pokoje / wyposażenie

Wszystkich pokoi 5

Ceny od 300 zł
Ceny do 600 zł


Opis obiektu

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszych domów położonych na półwyspie, bezpośrednio nad jeziorem Blanki w miejscowości Suryty. Dysponujemy 4 domami drewnianymi z bala, 2 większe o powierzchni użytkowej 115m2 oraz 2 mniejsze o powierzchni użytkowej 56m2. Domy są oddalone od siebie w odległości ok. 50m a 100m od linii brzegowej jeziora. Teren jest ogrodzony. Na terenie obiektu znajduje się pomieszczenie biesiadne z grillem nad jeziorem, wyznaczone miejsca do grillowania na terenie zielonym, urządzone miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, 3 pomosty, plaża i wędzarnia. Każdy dom posiada własny parking na dwa samochody. W cenę wynajmu jest wliczone użytkowanie łodzi wędkarskiej, rowerów wodnych, kajaków oraz drzewo do kominka i na ognisko. Jest także możliwość wynajęcia łodzi motorowej (wędkarskiej) za dodatkową opłatą, ( dla osób posiadających stosowne uprawnienia) oraz silnika spalinowego bądź dodatkowej łodzi. Nie stwarzamy trudności jeżeli chodzi o przywóz domowych pupili. Prosimy tylko właścicieli o należytą dbałość aby nie przeszkadzały innym gościom w wypoczynku.


Opis atrakcji w okolicach obiektu :

Okolica jest malownicza, piękne widoki, dzika przyroda, zwierzęta. Dużo grzybów w okolicznych lasach oraz rybne jezioro sandaczowo-szczupakowe. Są również inne gatunki, biała rybka. Zapraszamy do czynnego uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Zezwolenia wędkarskie do nabycia na terenie obiektu - ważne wraz z kartą wędkarską. Na jeziorze Blanki nie ma zakazu pływania sprzętem sportowym i wędkarskim z silnikami spalinowymi. Do dyspozycji oddajemy stanowisko do wodowania sprzętu pływającego. Zapraszamy na ścieżki rowerowe. W 2011r odnowiono nawierzchnię drogi gminnej pełniącą jednocześnie funkcję ścieżki rowerowej do Lidzbarka Warmińskiego. Obecnie można skorzystać z pętli ok. 30km jadąc drogą przez Kraszewo, Jarandowo do Lidzbarka Warmińskiego. Powrót przez Medyny, Kłębowo obok Jeziora Symsar, Blanki do Suryt. Na uwagę zasługują też leśne szlaki rowerowe. Jadąc leśnymi drogami w kierunku Dobrego Miasta za miejscowością Kochanówka możemy natknąć się na piękne leśne jeziora Gilgajny i Babka. Na brzegach można urządzić postój, skorzystać z urządzonej ścieżki edukacyjnej, pomostów i wiat biesiadnych oraz nawet rozpalić ognisko po zgłoszeniu telefonicznym w Nadleśnictwie Wichrowo. Do najbliższego miasta Lidzbarka Warmińskiego ok. 15km. W pobliżu szlak Zamków Gotyckich, Wilczy Szaniec Kwatera Hitlera, Sanktuarium w Świętej Lipce, Sanktuarium w Stoczku Klasztornym, Zamek Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim i wiele innych atrakcji. Nasz obiekt może stanowić bazę wypadową dla zwiedzania Warmii oraz można się wybrać na wycieczkę do Kaliningradu ok. 90km. W celu uzyskania wizy turystycznej należy skontaktować się z: Biurem Podróży Scan Holiday ul. Dąbrowszczaków 19 Olsztyn tel. 89 535 18 00. Oferujemy idealne warunki dla wędkarzy, grzybiarzy oraz wszystkich, którzy chcą spędzić wspaniałe wakacje w komfortowych warunkach w otoczeniu pięknej dziewiczej przyrody. Na specjalne zamówienie klientów możemy zorganizować: ognisko z pieczeniem prosiaka, wycieczki bryczką w lecie a zimą kulig.


W okolicy warto odwiedzić


Mapa dojazdowa

Ładowanie mapy...


Komentarze

Autor / data: Joanna Rohaczyńska | 2020-06-15
  Treść komentarza: Czy jest możliwość wynajęcia domku większego w terminie 16-19lipca, 8 osób dorosłych i jaka cena za dobę, pozdrawiam


  Dodaj swój komentarz

Kod:

fcb99

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza:

Licznik oferty: 24544


Pozostałe miejscowości w tym regionie